article preview

O mne

,,Fotka je tajemství  o tajemství.

Čím víc ti řekne,tím  míň toho víš.,,   

Diane Arbus

     Vitajte na mojej stránke venovanej fotografii. Nebudem veľa ,,rozprávať,, radšej sa ponorte do čara fotografie a posúďte sami, či sa Vám moje fotky páčia.

  Fotenie je mojou vášňou. Rada zachytávam okamihy života, ku ktorým sa viete vrátiť pomocou fotografií. Nemám rada silené pózy, nechávam všetko voľne plynúť, aby to vyznelo, čo najprirodzenejšie.

Fotografujem rád psy, pretože im to nevadí a nechcú odo mňa fotografiu.

Eliott Erwitt

Začínala som fotením psov, pretože si myslím že aj pes alebo hociktorý Váš miláčik si zaslúži peknú fotografiu. Tento žáner mi je najbližší doteraz. Fotím pre útulok Šťastný psík v Matejovciach nad Hornádom a dúfam, že dobrá fotografia pomôže  k osvojeniu psíka a tieto nádherné štvornohé verné tvory nájdu, aj vďaka vydarenej fotke, svoj šťastný domov.

Okrem toho rada fotím svadby. Svadba má svoje čaro. Baví ma zachytávať jedinečnosť neopakovateľných okamihov, nepredvídateľných  situácii , radosť, oslavu, rýchly sled udalostí.Snažím sa, aby z mojich fotiek bolo cítiť lásku dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoje životy a vynakladám úprimné úsilie, aby som to zachytila vo forme peknej spomienky na fotografiách.

Volám sa Svetlana, mám rada jednoduchosť, precíznosť a nenútenosť. Svoje srdce vkladám do fotografie.

Ďakujem, že ste navštívili moju stránku.

 

Kontakt

Svetlana Štrauchová

+421 917 679 646

svetlana.strauch@gmail.com